zoom_in
kulki magnetyczne neocube
11 kulki magnetyczne neocube
1kulki magnetyczne neocube
2 kulki magnetyczne neocube
3 kulki magnetyczne neocube
4 kulki magnetyczne neocube
5 kulki magnetyczne neocube
6 kulki magnetyczne neocube
7 kulki magnetyczne neocube
8 kulki magnetyczne neocube
9 kulki magnetyczne neocube
10 kulki magnetyczne neocube

Neocube 5mm + BOX KM-2

40.00

SKU: 5903641901338 Categories: , , Tag: GTIN: 5903641901338

KULKI MAGNETYCZNE

Doskonała zabawa dla dużych i małych!
 • Ilość kulek w zestawie: 216
 • Średnica: 5mm
 • Kolor: Srebrny
 • Materiał: magnetyczny o gęstości N38

Połączenie małych i dużych kulek magnetycznych daje jeszcze więcej możliwości! Sprawdź nasze pozostałe aukcje i stwórz cały zestaw!

Brak w magazynie

Opis
ŚWIETNY SPOSÓB NA NUDĘ

Kulki magnetyczne zapewnią Tobie godziny świetnej zabawy. W zestawie jest, aż 216 kulek o średnicy 5mm. Możesz z nich ułożyć dosłownie wszystko. Pobudź swoją wyobraźnię i twórz unikatowe kształty. Materiał magnetyczny o zwiększonej gęstości N38 sprawia, że elementy bardzo mocno się przyciągają, co pozwoli Tobie na budowę bardzo stabilnych i trwałych konstrukcji. Kulki magnetyczne świetnie sprawdzą się jako prezent.

 

DLA DUŻYCH I MAŁYCH

Fluorescencyjne kulki magnetyczne to świetna rozrywka dla dzieci – zabawa nimi pobudza kreatywność i wyobraźnię przestrzenną a efekt świecenia gwarantuje dodatkową frajdę.  Materiał magnetyczny o zwiększonej gęstości N38 sprawia, że elementy bardzo mocno się przyciągają, co pozwoli na budowę bardzo stabilnych i trwałych konstrukcji. Kulki magnetyczne świetnie sprawdzą się jako prezent zarówno dla dużych jak i dla małych.

Uwaga! Produkt zawiera niewielkie elementy przez co nie nadaje się dla dzieci poniżej 14 roku życia!

ZALETY PRODUKTU
 • Aż 216 kulek w zestawie
 • Wysoka gęstość magnesu dzięki czemu kulki się mocno przyciągają
 • Rozwija wyobraźnię i kreatywne myślenie
 • Nieskończone możliwości budowy
 • Możliwość łączenia z innymi zestawami Neocube

 

JAK TO UŁOŻYĆ
 1. ŁAŃCUSZEK – Układanie wszystkich kształtów rozpoczynamy od stworzenia łańcuszka. Aby rozpocząć chwyć jedną kulkę magnetyczną i powoli próbuj ją oddzielić od reszty w taki sposób, aby następne elementy ułożyły się za nią w formie łańcuszka. Jeśli nie uda Ci się za pierwszym razem, nie poddawaj się! WALEC – Rozpocznij od stworzenia łańcuszka po czym owiń go wokół palca.
 2. TRÓJKĄT – Teraz, spróbuj ułożyć trójkąt. Rozpocznij od łańcuszka składającego się z 9 kulek. Połącz jego końce tak, aby kulki tworzyły okrąg. Następnie ściśnij krawędzie formując z koła trójkąt. KULA – 20 małych trójkątów tworzy kulę.
 3. SZEŚCIOKĄT – Aby ułożyć sześciokąt potrzebujesz 18 kulek. Z pierwszych 6-ciu ułóż okrąg. Następnie, stwórz łańcuszek z 12 pozostałych i owiń go dookoła najmniejszego kółka. GWIAZDA – Z 12 sześciokątów ułożysz śnieżynkę!
W ZESTAWIE
 • 216 Kulek magnetycznych
 • Opakowanie